Vizyonumuz

VizyonumuzÜrün ve hizmet kalitesiyle; öncelikle İstanbul içinde olmak üzere, tüm yurt içinde sektörde öncelikli tercih edilen, Türkiye’nin güvenilir, yenilikçi, saygın ve lider firması olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ürün ve hizmet beklentilerini; sektördeki uzmanlığımızla, istikrarlı kalite anlayışımızla karşılamak.

Hizmet Politikamız

Asonur Asansör olarak hizmet politikamız; Müşterilerimizin ürün ve hizmet beklentilerini, kaliteden ödün vermeden, çözüm odaklı yaklaşımımızla, yenilikçi bakış açımızla karşılamak. Temel politikamız; müşteri memnuniyetine odaklı, sürekli gelişen ve dünya standartlarında üretim yapan Türkiye’nin lider firması olmak.

ŞİRKET PROFİLİ

Asonur Asansör; Asansör Kabin ve Makinaları sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir. 

Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz “kalite”, çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.

Sizlerle başladığımız bu yolculukta, kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir.

Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur. Umarız bugüne kadar Asonur Asansör Firması’na duyduğunuz güveni boşa çıkarmamışızdır.
Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Herşey için sizlere teşekkürü bir borç biliriz. 

Saygılarımızla,
ASONUR ASANSÖR…